Filma Me Titra Shqip: Neighbors 2: Sorority Rising

91 min 2016 5,7 / 3138
Kategoria: Komedi
Viti: May 4, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,335
Shikime: 2079
Pershkrimi
Kur fqinjët e tyre të rinj bëhen një grup vajzash akoma më keq se vëllazëria që jetonte më parë aty, Meku dhe Keli bashkohen me ish-armikun e tyre, Tedin, për t'i fundosur vajzat.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR