Filma Me Titra Shqip: Junooniyat

135 min 2016 4,5 / 6
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jun 24, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,623
Shikime: 1083
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kapiten Jahan Bakshi do të njihet me Suhanin dhe së bashku do fillojnë një romancë dhe duan që të martohen, por pengesat e mëdha do të mundohen që të ndalojnë vullnetin e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR