Filma Me Titra Shqip: No Retreat, No Surrender

85 min 1986 5,7 / 213
Kategoria: Aksion
Viti: May 2, 1986
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,832
Shikime: 581
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhejsoni një fans i Bruce Lee, është rrahur disa herë dhe trajnuar nga fantazma e Lee. Xhejsoni atëherë duhet të përdor aftësitë e fituara rishtas për të ruajtur Seattle nga një organizate e krimit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR