Filma Me Titra Shqip: Our Kind of Traitor

108 min 2016 6 / 311
Kategoria: Thriller
Viti: May 5, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,799
Shikime: 687
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift e gjejnë veten të përfshirë në planin e një oligark rus, dhe shpejt gjenden midis Mafias ruse dhe Shërbimeve Sekrete Britanike, asnjërit prej të cilëve nuk mund të besojnë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR