Filma Me Titra Shqip: The Life of David Gale

130 min 2003 7,4 / 1015
Kategoria: Dramatik Thriller Krim
Viti: Feb 21, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,009
Shikime: 1147
Pershkrimi
" Jeta e David Gejl " : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR