Filma Me Titra Shqip: The Model

105 min 2016 5,9 / 72
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 11, 2016
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 4,517
Shikime: 895
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi tregon historinë e një modeleje të re të quajtur Ema, e cila lufton për të hyrë në skenën e modës së Parisit dhe që shfaq një ndjenjë fiksimi të rrezikshëm për fotografin e modës, Shejn Uajt.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR