Filma Me Titra Shqip: Young & Beautiful

95 min 2013 6,3 / 691
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 20, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 14,682
Shikime: 2744
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Portreti i një vajze 17 vjeçare, në 4 sezonat dhe 4 këngë. E cila nuk ka rrugë dalje tjeter pasi shef një dokumentar në TV se si të fitoi të holla, merr rrugën e prostitucioni't e cila fiton para për mbijetes....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR