Filma Me Titra Shqip: Ocean's Eleven

116 min 2001 7,4 / 7425
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Dec 7, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,119
Shikime: 1763
Pershkrimi
Deni Oshuen dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR