Filma Me Titra Shqip: Fifty Shades of Grey

125 min 2015 5,5 / 7090
Viti: Feb 11, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,358
Shikime: 7189
Pershkrimi
Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me Kristjan Grej, një biznesmen të fuqishëm, ajo pranon pavarësisht ngarkesës në universitet. Intervista e saj nuk kufizohet vetëm në pyetjet e sugjeruara nga mikesha e saj duke nxitur kështu kureshtjen e Kristjanit. Të dy fillojnë të takohen dhe Anastasia kupton se ai është një burrë misterioz, shkëlqimi i të cilit fsheh sekrete, por sidomos shije erotik
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR