Filma Me Titra Shqip: A Kind of Murder

95 min 2016 5,4 / 132
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Dec 16, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,624
Shikime: 1002
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Nju Jorkun e viteve 1960, Ualltër Stakhaus është një arkitet i suksesshëm i martuar me Klarën e bukur dhe që duket të ketë një jetë të përkryer. Por fiksimi i tij me një vrasje të pazgjidhur e fut atë në një gjendje koatike nga e cila e ka të vështirë të dalë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR