Filma Me Titra Shqip: Avengers: Age of Ultron

141 min 2015 7,3 / 15135
Viti: Apr 22, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,724
Shikime: 2496
Pershkrimi
Kur Toni Stark përpiqet të fillojë një program paqeruajtës, gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet dhe tani është në dorën e Avengers të ndalojnë Ultronin e lig dhe planet e tij të tmerrshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR