Filma Me Titra Shqip: Batman Begins

140 min 2005 7,6 / 13676
Kategoria: Aksion Krim Dramatik
Viti: Jun 10, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 70,913
Shikime: 2026
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në BATMAN BEGINS, regjisori i shumë duartrokitur, Christopher Nolan, eksploron origjinën e KALORËSIT të ZI legjendar. Me kujtimin e vrasjes të prindërve të tij, trashëgimtari i zhgënjyer Brus Uejn udhëton nëpër botë duke kërkuar mënyrat për të luftuar padrejtësinë dhe ta kthejë frikën kundër atyre që e përhapin. Me ndihmën e shërbëtorit të tij të besuar, Alfred, dedektivit Xhim Gordon dhe aleatit të tij Lusius Foks, Uejni kthehet në qytetin Gotham dhe lë të lirë unin e tij të dytë: BATMAN, një n
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR