Filma Me Titra Shqip: Resident Evil: Damnation

100 min 2012 6,5 / 369
Kategoria: Animacion Horror
Viti: Sep 25, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,824
Shikime: 575
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Agjenti sekret i Shteteve të Bashkuara, Leon S. Kennedy infiltrohet në një vend të vogël të Evropës Lindore për të verifikuar thashethemet se Armët Bio-Organike (B.O.W) janë duke u përdorur në luftë. Menjëherë pas infiltrimit te tij, qeveria amerikane urdhëron që ai të largohet menjëherë. I vendosur për të zbuluar të vërtetën, Leon injoron rendin dhe hyn në fushën e betejës për t’i dhënë fund zinxhirin te tragjedive të shkaktuara nga "Armët Bio Organike"
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR