Filma Me Titra Shqip: Resident Evil

100 min 2002 6,5 / 3833
Viti: Mar 15, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,096
Shikime: 2806
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një njësi e posaçme ushtarake lufton fuqishëm, kundër një super-kompjuteri, i cili ka dalur jashtë-kontrollit, dhe kundër qindra shkencëtarëve, të cilët kanë eskaluar në krijesat e mish-ngrënësve, pas një aksidenti në laborator.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR