Filma Me Titra Shqip: Blair Witch

90 min 2016 5,1 / 1237
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Sep 15, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,546
Shikime: 621
Pershkrimi
Pasi zbuloi një video ku ka pamje të asaj që mund t'i ketë ndodhur së motrës, Hedhërit, Xhejmsi dhe miqtë e tij i drejtohen pyllit, që mendohet se është i mallkuar nga një shtrigë. Ky është një udhëtim drejt të panjohurës dhe kërkimit të së vërtetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR