Filma Me Titra Shqip: Brotherhood

105 min 2016 6,1 / 58
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Sep 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,74
Shikime: 617
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fillimisht ishte Kidulthood, pastaj Adulthood dhe tani vjen vënia e fundit e Noel Clarke: Brotherhood. Semi përballon problemet e botës së re. Ai kupton se ajo gjithashtu vjen me probleme dhe sfida të reja me të cilat duhet të përballet dhe ai e di se kjo kërkon miqtë e vjetër për ta ndihmuar t'i mbijetojë rreziqeve të reja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR