Filma Me Titra Shqip: Constantine

121 min 2005 6,8 / 3762
Kategoria: Dramatik Fantazi Horror
Viti: Feb 8, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,256
Shikime: 2903
Trailer: YouTube
Pershkrimi
John Constantine shikon demonët që vijnë në tokë dhe është i interesuar të zgjidhë problemin duke iu përgjigjur Ferrit! Constantine, lufton një armik të ri të jashtëzakonshëm në këtë thriler të mbinatyrshëm, i cili i ka hedhur rrënjët thellë në një qytet ku kufijt e botës së shpirtrave janë shkatërruar... dhe Ferri po përhapet. Ujë i Bekuar. Një Dragua që hedh flakë. Një armë shpëtimtare e krijuar nga një kryq. Me këto armë dhe i përkrahur nga një femër police, John Constantine është një luftëta
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR