Filma Me Titra Shqip: American Pie Presents: Beta House

88 min 2007 5,5 / 1111
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 10, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,859
Shikime: 1327
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Eriku dhe Kozi fillojnë kolegjin dhe futen në vëllazërinë Beta Beta House, me në krye legjendarin Dajt Stifler. Por do krijohet kaosi pasi një vëllazëri të fiksuarish duan t'i ndalojnë të festojnë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR