Filma Me Titra Shqip: 37 Seconds

115 min 2019 8 / 13
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 9, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 6,312
Shikime: 2544
Pershkrimi
Juma është një grua Japoneze, e cila vuan nga paraliza cerebrale. E ndarë mes detyrave të saj familjare dhe ëndrrës së saj të bëhet një artiste e librave komikë (manga), ajo lufton për një jetë të udhëhequr nga ajo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR