Filma Me Titra Shqip: Bad Ass

90 min 2012 5.5 / 236
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Apr 12, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.585
Shikime: 2827
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një veteran i luftës Amriko-Vietnameze i cili bëhet një hero lokal pasi ka shpëtuar një njeri nga krimineltët në një autobus të qytetit të tij vendos për të ndërmarrë veprime të jashtligjshme kur shoku i tij më i mirë është vrarë dhe policia tregojnë pak interes në zgjidhjen e çeshtjes...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR