Filma Me Titra Shqip: Beauty and the Beast

129 min 2017 6,9 / 11979
Kategoria: Familje Fantazi Romance
Viti: Mar 16, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,497
Shikime: 1716
Pershkrimi
Adoptimi i përrallës "E bukura dhe bisha", që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një magjie. Ata ranë në dashuri dhe magjia u prish.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR