Filma Me Titra Shqip: Duelist

111 min 2005 6,3 / 32
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 8, 2005
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 2,818
Shikime: 1021
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duelisti : Në kohën e dinastisë Joseon, një police e quajtur Namsoon zbulon një operacion mashtrimi jashtë zonës së tyrë të mbulimit. Kriminelët përveç se shpërndajnë monedha false, ata kanë në plan të rrëzojnë ekonominë dhe qeverinë. Ajo takon më pas një djalë i cili intersohet për të dhe detektivja nuk mund t'i fshehë ndjenjat që lindin më pas.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR