Filma Me Titra Shqip: Eagle Eye

118 min 2008 6,4 / 1778
Kategoria: Mister Thriller Aksion
Viti: Sep 25, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,038
Shikime: 2135
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xherri dhe Rejçëll janë dy të panjohur që bëhen bashkë nga një telefonatë misterioze e një gruaje që s'e njohin. Duke kërcënuar jetët dhe familjet e tyre, ajo i detyron të kryejnë detyra të rrezikshme duke i ndjekur në çdo hap me anë të teknologjisë më të avancuar...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR