Filma Me Titra Shqip: Kill Switch

91 min 2017 4.8 / 172
Viti: Jun 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 32.381
Shikime: 5431
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një pilot përpiqet të shpëtojë familjen e tij dhe planetin pasi një eksperiment për të siguruar energji të pashterueshme shkon keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR