Filma Me Titra Shqip: 7500

92 min 2019 4,3 / 2
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Aug 9, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,342
Shikime: 1579
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fluturimi 7500, niset nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelos në drejtim të Tokios. Udhëtimi ndodh të jetë brenda natës, dhe zgjat 10 orë. Gjatë udhëtimit mbi hapësirën e Oqeanit Paqësor, pasagjerët kanë hasur në atë që duket të jetë një forcë mbinatyrore në kabinën e aeroplanit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR