Filma Me Titra Shqip: Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

119 min 2010 6,1 / 4848
Kategoria: Aventure Fantazi Familje
Viti: Feb 1, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,924
Shikime: 2870
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Adoleshenti Përsi Xhekson, zbulon se është pasardhësi i Poseidonit dhe gjatë ambientimit me realitetin e ri, i duhet të përballet me një luftë mes Perëndish. Nga një djalë i zakonshëm, ai tani do të shndërrohet në një hero.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR