Filma Me Titra Shqip: Red Dog: True Blue

88 min 2016 6,6 / 48
Kategoria: Komedi Dramatik Familje
Viti: Dec 26, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,819
Shikime: 1248
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori karakteristike australiane e një familje, miqësie dhe aventure ndërmjet një djali të vogël dhe një qeni të papastër që do të rritej e do të bëhej legjenda australiane.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR