Filma Me Titra Shqip: Shanghai Knights

115 min 2003 6,1 / 1407
Kategoria: Aksion Aventure Komedi
Viti: Feb 6, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,376
Shikime: 2287
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing, funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësi ia mbath në Angli, por Çon Ueing dhe shoku i tij Roi O'Bënon e ndjekin për t'u hakmarrë. Pasi mbërrijnë në Londër, ata zbulojnë se ekziston një komplot për të shfarosur anëtarët e familjes mbretërore...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR