Filma Me Titra Shqip: Special ID

98 min 2013 5,4 / 70
Kategoria: Dramatik Aksion Krim
Viti: Oct 17, 2013
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 4,442
Shikime: 2855
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic dhe ekipi i tij shkojnë të infiltruar në një nga organizatat më të pamëshirshme të Kinës për të ndaluar një udhëheqës të bandës duke vënë vetën e tyre në rrezik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR