Filma Me Titra Shqip: The Thirteenth Floor

101 min 1999 7 / 715
Viti: Apr 16, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,1
Shikime: 1048
Pershkrimi
Shkencëtari kompjuterik Hanon Fyler ka bërë një zbulim të rëndësishëm dhe do i tregojë kolegut, Dagllas Hallit, por duke e ditur se atë e ndjek dikush, i lë një letër në realitetin kompjuterik paralel që ka krijuar. Fyleri po atë natë vritet, i dyshuar është Dagllasi, pasi ky s'mbante mend ç'ndodhi në natën e vrasjes. Ai futet në sistem për të gjetur letrën por habitet nga ajo që gjen. E vërteta është më e vështirë nga sa mendonte...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR