Filma Me Titra Shqip: T2 Trainspotting

117 min 2017 7 / 1961
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Jan 27, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,071
Shikime: 695
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në fillim ishte mundësia... më pas tradhëtia. Kanë kaluar 20 vjet. Shumë gjëra kanë ndryshuar por po aq shumë gjëra janë po njësoj. Mark Renton rikthehet në vendin e vetëm që mund ta quajë shtëpi. Të gjithë po e presin: Spadi, Djaloshi i Sëmurë dhe Begbi. E presin gjithashtu edhe miq të tjerë të vjetër: dëshpërimi, humbja, gëzimi, hakmarrja, urrejtja, miqësia, dashuria, dëshira, frika, pendimi, droga, vetë-shkatërrimi dhe rreziku vdekjeprurës, të gjithë janë në rresht për ta mirëpritur, gati për
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR