Filma Me Titra Shqip: The Proposal

108 min 2009 6,9 / 3887
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Jun 1, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,683
Shikime: 4401
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur botuesja e fuqishme Margaret përballet me dëbimin në vendlindjen e saj Kanadanë nga Zyra e Emigracionit, deklaron se është e fejuar me ndihmësin e saj të shkretë Endrjun, të cilin e torturon prej vitesh. Ai bie dakort të marrë pjesë në këtë mashtrim, por me disa kushte të vogla nga ana e tij. Çifti i çuditshëm niset në Alaskë për t’u njohur me familjen e “dhëndrit” dhe vajza nga qyteti që i ka gjithmonë gjërat nën kontroll e gjen veten krejtësisht jashtë ujrave të saj. Me një martesë të impr
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR