Filma Me Titra Shqip: The Axe Murders of Villisca

78 min 2017 4,4 / 40
Kategoria: Horror
Viti: Jan 20, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,575
Shikime: 663
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
'Villisca' është një histori fantazmash e bazuar në shtëpinë ku ndodhën vrasjet famëkeqe dhe ende të pazgjidhura të viteve 1912. Tre adoleshentë hyjnë në shtëpi në kërkim të përgjigjeve, por zbulojnë diçka përtej frikës së tyre më të keqe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR