Filma Me Titra Shqip: The Collector

88 min 2009 6,3 / 720
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jul 9, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,438
Shikime: 993
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nga mendjet e shtrembëruara mbrapa SAW IV, V dhe VI, KOLEKSIONUESI del si një lojë në kohë reale e maces me miun duke shkrirë tmerrin primitiv dhe trilerin emocionues. Për punëtorin dhe ish të dënuarin Arkin, një gurë i çmuar brenda një shtëpie që supozohet se duhet të jetë bosh mund të jetë bileta për lirinë financiare për të dhe familjen e tij. Por kur një psikopat i maskuar futet i pari brenda në shtëpi, Arkini duhet ose të shpëtojë njerëzit që u fut të grabiste, ose të bëhet pjesë e koleksio
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR