Filma Me Titra Shqip: TRON: Legacy

125 min 2010 6,4 / 4781
Viti: Dec 10, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,311
Shikime: 671
Pershkrimi
Sem Flini, biri 27-vjeçar i Kevin Flin, kërkon në zhdukjen e të atit dhe e gjen veten të tërhequr në të njëjtën botë programesh të egra dhe lojërash gladiatorike ku babai i tij ka jetuar për këto 20 vitet e fundit. Së bashku me të besuarën e Kevinit, babë e bir nisen në një udhëtim jete a vdekjeje përgjatë një universi kibernetik që të lë pa fjalë dhe që është shumë më tepër i përparuar dhe jashtëzakonisht i rrezikshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR