Filma Me Titra Shqip: African Safari

82 min 2013 6,2 / 8
Kategoria:
Viti: Oct 17, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,495
Shikime: 870
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Regjisori Ben Stassen dhe kinematografisti Sean MacLeod Phillips kthehen në Afrikën jugore për një aventurë krejt të re. Ky dokumentar jep frymëzimin për, jetën e egër të kafshëve në Afrikën e largët, udhëtimi është bërë ne mënyrën e sigurt nga regjisori të kape gjdo lloje natyre të egër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR