Filma Me Titra Shqip: Tower Heist

104 min 2011 6 / 1822
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Nov 2, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,566
Shikime: 3105
Trailer: YouTube
Pershkrimi
BEN STILLER dhe EDDIE MURPHY udhëheqin një kast plot me yje në këtë komedi gazmore që flet për një manaxher të një ndërtese luksoze me apartamente i cili drejton një staf punëtorësh për t’u hakmarrë ndaj mashtruesit të Uoll Stritit që u mori kursimet duke i mashtruar. Me vetëm disa ditë kohë në dispozicion përpara se miliarderi t’ia hedhë paq me krimin e përsosur, skuadra e hajdutëve amatorë kërkon ndihmën e hajdutit të rëndomtë Slajd për të vjedhur 20 milionë dollarët që janë të sigurt se janë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR