Filma Me Titra Shqip: Force of Execution

98 min 2013 5 / 52
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Dec 31, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,901
Shikime: 2461
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Z. Aleksandër dëshiron të tërhiqet nga jeta e krimit me të cilën kishte ndërtuar perandorinë e tij, por një lojtar i ri hyn në skenë i cili kërkon të marrë perandorinë e tij, duke detyruar Z. Aleksander që t’i rikthehet zakonit të vjetër dhe t’i japi atij një mësim.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR