Filma Me Titra Shqip: Jumper

88 min 2008 6 / 3568
Viti: Feb 13, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,72
Shikime: 3713
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Deivid ka aftësinë e veçantë të teletransportohet. A do jetë ky një privilegj, apo një kërcënim për jetën e tij dhe njerëzve të dashur?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR