Filma Me Titra Shqip: 47 Meters Down

89 min 2017 5,7 / 1738
Viti: May 25, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,278
Shikime: 4902
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy motra me pushime në Meksikë ngecin në një kafaz peshkaqenësh në fund të oqeanit. Me më pak se një orë oksigjen të mbetur dhe me peshkaqenë të bardhë të mëdhenj rrotull, ato duhet të luftojnë për të mbijetuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR