Filma Me Titra Shqip: As Good as It Gets

139 min 1997 7,4 / 2057
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Dec 19, 1997
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,294
Shikime: 966
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një mama beqare e cila punon kameriere, një autor mizantrop i pashoqërueshem dhe një artist homoseksual, formojnë një miqësi të papëlqyer pasi artisti pëson një aksident.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR