Filma Me Titra Shqip: The Expendables 2

103 min 2012 6,2 / 4606
Kategoria: Aksion Aventure Thriller
Viti: Aug 8, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,158
Shikime: 3553
Trailer: YouTube
Pershkrimi
‘Mercenarët’, bashkohen për një mision në dukje të lehtë për të rikuperuar diçka nga një avion i rrëzuar. Por kur njëri prej tyre vritet gjatë misionit dhe ata zbulojnë një komplot që rrezikon miliona njerëz, përballja me armikun kthehet në jetë a vdekje…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR