Filma Me Titra Shqip: Superhero Movie

85 min 2008 5,1 / 990
Viti: Mar 27, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,224
Shikime: 783
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Rik Raiker, një gjimnazist jetim, kafshohet nga një pilivesë radioaktive që i sjell zhvillimin e superfuqive (përveç aftësisë për të fluturuar) dhe bëhet hero.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR