Filma Me Titra Shqip: Now You See Me

116 min 2013 7,4 / 10942
Kategoria: Thriller Krim
Viti: May 29, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,888
Shikime: 2001
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës së tyre dhe shpërblejnë audiencen me to.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR