Filma Me Titra Shqip: Mortdecai

106 min 2015 5,4 / 1860
Kategoria: Komedi Aventure
Viti: Jan 21, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,721
Shikime: 1384
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasi ngatërrohet me disa rusë, me MI5 britanike, gruan e tij të nervozuar dhe një terrorist ndërkombëtar, Chalie Mortdecai (Johnny Depp), një tregëtar arti dhe një gjysëm mashtruesi, duhet të kaloj përmes gjysmës së globit dhe të gjejë një picturë të vjetër e cila thuhet se përmban një kod, ku fshihet ari nazist. Dhe për këtë ai është i armatosur vetëm me sharmin dhe pamjen e tij joshëse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR