Filma Me Titra Shqip: Begin Again

104 min 2013 7.3 / 2791
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Sep 7, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.076
Shikime: 3774
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një takim rastësor ndërmjet një drejtuesi të turpëruar të një biznesi muzikor dhe një kantautoreje të re në Manhatan kthehet në një bashkëpunim premtues ndërmjet dy talenteve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR