Filma Me Titra Shqip: Dragonheart: Battle for the Heartfire

98 min 2017 6,2 / 111
Kategoria: Aventure
Viti: Jul 9, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,646
Shikime: 1020
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dragua i njohur si Drago përpiqet t'i japë fund rivalitetit midis një vëllai dhe motrës, që të dy kanë kompetenca si dragua, të cilët janë pas fronit të gjyshit të tyre, ndërsa një kërcënim i ri vjedh burimin e pushtetit të Dragos.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR