Filma Me Titra Shqip: Resident Evil: Vendetta

97 min 2017 6,3 / 398
Viti: May 27, 2017
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 14,531
Shikime: 2170
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në Nju Jork.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR