Filma Me Titra Shqip: S.W.A.T.: Under Siege

89 min 2017 5,4 / 97
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Aug 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,21
Shikime: 3780
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ekip i S.W.A.T. sulmohet nga një terrorist ndërkombëtar i cili ndjek pa rreshtur dhe egërsisht një njeri misterioz i cili u kap nga S.W.A.T. i Siatëllit pas një sulmi i cili përfundoi tmerrësisht keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR