Filma Me Titra Shqip: Sherlock Holmes

129 min 2009 7,2 / 9929
Kategoria: Aksion Aventure Krim Mister
Viti: Dec 23, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,425
Shikime: 2710
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Detektivi Sherlock Holmes dhe partneri i tij Watson përfshihen në një beteje mes forcës dhe zgjuarsisë me një dyshim se kush është kërcenim për gjithë Anglinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR